Naujienlaiškiai

Užsiprenumeravę naujienlaiškį gausite 1,5 € nuolaidą apsipirkimui!

Nėra spec. pasiūlymų šiuo metu

Sekite mus Facebook'eVėliausi įrašai

Prekių pristatymas

Jūsų užsakytas prekes su kurjerių pagalba pristatysime į visus Lietuvos miestus. Prekes įteiksime tiesiai į rankas. Jei užsakymą priims kitas asmuo, tuomet priimant užsakytas prekes, būtina su savimi turėti asmens tapatybę patvirtinantį dokumentą ( pasą, ID kortelę ar vairuotojo pažymėjimą).

Kurjeris, paėmęs prekes, jas pristato jau kitą darbo dieną, todėl užsakytos prekės Jus pasieks per 2-5 darbo dienas nuo prekės išsiuntimo. Atkreipkite dėmesį į prekės gamybos terminą. Kai kurios prekės yra rankų darbo ir gaminamos pagal užsakymą, todėl pristatymo terminas gali prailgti iki 4 savaičių. Taip pat yra prekių, kurių sandėlyje neturime, todėl prieš užsakant, būtina atkreipti dėmesį į pristatymo terminą. Prieš pristatydami Jums prekes, kurjeriai susisiekia nurodytu Jūsų telefono numeriu (nurodykite jį užsakydami prekes).

Prekių pristatymas kainuoja nuo 2.5 €, priklausomai nuo prekės svorio ir dydžio. Prekių pristatymo kainas galėsite sužinoti užsakymo metu. Užsakant prekių už 50 € ir daugiau, pristatymas – NEMOKAMAS.

Yra galimybe susimokėti pristatymo metu už prekes, kurias turime savo sandėlyje.

SVARBU! Pristatymui į Kuršių Neriją taikomas pristatymo mokestis yra brangesnis, todėl renkantis adresą prašome nesumaišyti šalies/miesto pasirinkimo arba su mumis susisiekti prieš užsakant prekes - info@epik.lt.

Jei kyla klausimų dėl prekių pristatymo ar pačių prekių, nedvejokite susisiekti su mumis.


top