Naujienlaiškiai

Užsiprenumeravę naujienlaiškį gausite 1,5 € nuolaidą apsipirkimui!

Nėra spec. pasiūlymų šiuo metu

Sekite mus Facebook'eVėliausi įrašai

Prekių pristatymas

Jūsų užsakytas prekes su kurjerių pagalba pristatysime į visus Lietuvos miestus. Prekes įteiksime tiesiai į rankas. Jei užsakymą priims kitas asmuo, tuomet priimant užsakytas prekes, būtina su savimi turėti asmens tapatybę patvirtinantį dokumentą ( pasą, ID kortelę ar vairuotojo pažymėjimą).

Kurjeris, paėmęs prekes, jas pristato jau kitą darbo dieną, todėl užsakytos prekės Jus pasieks per 2-5 darbo dienas nuo prekės išsiuntimo. Atkreipkite dėmesį į prekės gamybos terminą. Kai kurios prekės yra rankų darbo ir gaminamos pagal užsakymą, todėl pristatymo terminas gali prailgti iki 4 savaičių. Taip pat yra prekių, kurių sandėlyje neturime, todėl prieš užsakant, būtina atkreipti dėmesį į pristatymo terminą. Prieš pristatydami Jums prekes, kurjeriai susisiekia nurodytu Jūsų telefono numeriu (nurodykite jį užsakydami prekes).

Prekių pristatymas kainuoja nuo 2.5 €, priklausomai nuo prekės svorio ir dydžio. Prekių pristatymo kainas galėsite sužinoti užsakymo metu. Užsakant prekių už 50 € ir daugiau, pristatymas – NEMOKAMAS.

Yra galimybe susimokėti pristatymo metu už prekes, kurias turime savo sandėlyje.

SVARBU! Pristatymui į Kuršių Neriją taikomas pristatymo mokestis yra brangesnis, todėl renkantis adresą prašome nesumaišyti šalies/miesto pasirinkimo arba su mumis susisiekti prieš užsakant prekes - info@epik.lt.

Jei kyla klausimų dėl prekių pristatymo ar pačių prekių, nedvejokite susisiekti su mumis.

Prekių grąžinimo sąlygos

Кokybiškų prekių grąžinimo sąlygos

Jeigu Jūs esate nepatenkinti įsigytomis prekėmis, jas galite mums grąžinti per 14 darbo dienų nuo jų pristatymo dienos. Grąžinti prekes galite, jei Prekės nenaudojote, originali pakuotė yra nesugadinta ir nesuplėšyta, prekė privalo būti pilnai sukomplektuota, nepraradusi geros prekinės išvaizdos.

Pinigus už nepatikusias ir grąžintas prekes pervesime Jums per 15 darbo dienų nuo prekės grąžinimo dienos. Kurjerio pristatymo išlaidos nekompensuojamos, o už grąžinamų prekių siuntimą sumoka pirkėjas.

Pastaba: Prekės gaminamos pagal specialų kliento užsakymą (rankų darbo prekės, siuvama patalynė ir pan.) atgal nėra priimamos. 

Fizinė prekės spalva gali šiek tiek skirtis nuo tos, kurią matote ekrane dėl skirtingų ekrano spalvų nustatymų.

Nekokybiškų prekių grąžinimo sąlygos

Jeigu Jūs įsigijote nekokybiškas ar su defektais prekes arba mes per klaidą atsiuntėme prekes, kurių Jūs neužsakėte, per 14 dienų galite mums grąžinti arba pakeisti jas kitomis.

Šiuo atveju prekių grąžinimo išlaidas kompensuosime.

Nekokybiškas prekes mes galime pakeisti kitomis kokybiškomis prekėmis arba grąžinti sumokėtus pinigus už prekes. Jeigu nekokybiškos prekės keičiamos, tuomet jas išsiųsime per 1- 2 darbo dienas. Jei prekę norite grąžinti, pinigus į Jūsų sąskaitą pervesime per 15 darbo dienų nuo prekės pristatymo mums.


top