Naujienlaiškiai

Užsiprenumeravę naujienlaiškį gausite 1,5 € nuolaidą apsipirkimui!

Sekite mus Facebook'eVėliausi įrašaiPaskutinės minutės Kalėdiniai papuošimai

Paskutinės minutės Kalėdiniai papuošimai

Oi tos Kalėdos... Turbūt šiemet vėl kartojote sau- puošite namus iš anksto, viską apgalvosite ir nepaliksite paskutinei minutei... Spėju tik nedaugeliui pavyko šio plano laikytis. Na o tiems, kurie dar nespėjo papuošti namų šventėms, linkiu nesijaudinti, nes padirbėjome už jus ir suradome keletą išties paprastų tačiau efektingų idėjų šventiniams stalui bei kalėdiniam namų dekorui.

P.S. – šios idėjos puikiai tinka ir tiems, kurie neturi kantrybės ar laiko sudėtingiems ir daug pastangų reikalaujantiems papuošimams!

1. Paprastas vainikas iš kalėdinių eglutės žaisliukų. Na, juk šių žaisliukų turbūt turite begales, įvairių spalvų... Jums papildomai reikės tik metalinės pakabos. Įšardykite ją kaip parodyta pavyzdyje, suverkite žaisliukus, papuoškite kaspinu ir – valio! Turite žaismingą ir puošnų vainiką.

Kalėdinis vainikas

rankų darbo vainikas

Kalėdų vainikas

2. Inkliuzai stiklainiuose. Tikiu, kad paieškoję namie visi atrastų skaidraus stiklo vazų ir stiklainėlių. Puiku, šie nepaprastai tinka įvairioms netikėtoms kompozicijoms kurti. Dėkite į vidų žaisliukus – ir turėsite vos kelias minutes sugaišę puikią namų dekoraciją. Maišykite žaisliukus su šakelėmis, vaisiais, žvakėmis – tegul fantazija liejasi laisvai. Smagiausia dalis yra ta, jog greičiausiai jums nieko nereikės papildomai pirkti, tad dar ir sutaupysite!

Kalėdų dekoras

Kalėdiniai žaisliukai

3. Žaisliukų girliandos. Vėl žaisliukai... Tačiau būdų kaip juos panaudoti yra daugybė, tad kodėl neišnaudoti visų galimybių? Suverkite žaisliukus ant šakelių ir pakabinkite priešais langus ant užuolaidų karnizų. Arba suverkite žaisliukus ant virvelės ir puoškite šia savadarbe girlianda bet kurį namų kampelį. Galimybės neribotos...

rankų darbo girlianda

Stilinga girlianda

4. Popierinis dekoras. Jei jums prie širdies skandinaviškas dekoras ir esate pavargę nuo ryškių spalvų bei šurmulio, kalėdines dekoracijas galite pasigaminti tiesiog iš popieriaus. Laikraščiai, senos knygos, tinka viskas kas pateisina jūsų idėjas. Atsiminkite vaikystę ir karpykite popierines snaigutes. Arba paruoškite miniatiūrines eglutes stalo papuošimui. Kantresniems siūla išmėginti popierines snaigučių girliandas!

Kalėdų stalo papuošimai

Stalo dekoras

popierinės snaigės

5. Visiška paskutinė minutė – paišom ant langų! O šis variantas dar ir labai smagus užsiėmimas vaikams. Įsigykite specialų nuplaunamą baltą markerį – ir pieškite. Miestus, mišką, sniegą, dovanas, palinkėjimus.... Itin dekoratyviai atrodo kai už lango tamsu!

Langų dekoras šventinis

Autorius: Vilius Epik |  0 Komentarų
 
top