Naujienlaiškiai

Užsiprenumeravę naujienlaiškį gausite 1,5 € nuolaidą apsipirkimui!

Sekite mus Facebook'eVėliausi įrašaiMiegamojo akcentas

Miegamojo akcentas

Jei svarbiausiu traukos centru interjere beveik visada yra svetainės erdvė, miegamasis dažnai lieka ne tik pamirštas,bet ir nuskriaustas. Be reikalo – čia kaip niekad norisi jaukumo ir komforto,o pastarasis gali būti sukuriamas ne tik išsirinkus patogią lovą ir malonią patalynę, bet ir susikuriant originialią, jaukią aplinką. Vien didelio galvūgalio dažnai nepakanka, tad norint akcentuoti pagrindinę miegamojo sieną pasitelkiamo orginalūs sprendimai bei medžiagos. Stipriausiai savo poziciją išlaiko medžio apdaila. Naudojant vien medžio faktūras galima išgauti visai skirtingas miegamojo nuotaikas. Viena iš krypčių – vadinamoji „rustic“, kai naudojama neapdirbto, panaudoto ar dirbtinai pasendinto medžio apdaila.

rustic medžio detalė

galvūgalis eglute

medinis miegamojo akcentas

Medžio pagalba taipogi galima sukurti prabangos ispūdį. Tam ypač tinka eglutės raštas, bei švelnus, tolygus paviršius, kuris dar papildomai akcentuojamas apšvietimu.

paslėptas apšvietimas

apšviestas galvūgalis

Naudojant dažytus medžio tašelius ar lentas, frezuojant plokštę išgaunami trimatį vaizdą kuriantys dekoro elementai.

klasikinis akcentas

ažūrinės sienutės idėja

trimatis galvūgalis

Dar viena tendencija – dažyti sienas naudojant „ombre“ techniką. Ombre – tai tolygiai pereinanti spalvos gradacija nuo tamsiausio iki šviesiausio atspalvio. Atrodo, lyg būtų tapyta akvarele.

ombre technika dekoruotas miegamasis

ombre sienos dažymas

dekoravimas ombre technika miegamajame

Autorius: Vilius Epik |  0 Komentarų
 
top