Katalogas

Pagalvės išmatavimai v
Audinys v

Naujienlaiškiai

Užsiprenumeravę naujienlaiškį gausite 1,5 € nuolaidą apsipirkimui!

Nėra spec. pasiūlymų šiuo metu

Sekite mus Facebook'eVėliausi įrašai

Pagalvės

Pagalvės

Kokybiškas miegas - geros savijautos, nuotaikos ir produktyvumo garantas

Komfortiškas miegas prasideda nuo puikiai jūsų miego poreikius atitinkančio čiužinio ir patogios pagalvės. Miegant pagalvė yra reikalinga dėl taisyklingos stuburo padėties. Netinkamai pasirinkta pagalvė ilgainiui gali sukelti ne tik nemalonius kaklo ir nugaros skausmus, bet ir iškraipyti stuburą, bei kaklą.
Rinkdamiesi tinkamą pagalvę trumpam pamirškite apie madą, čia svarbiausia – kokybė ir individualūs miegančiojo poreikiai. Pagalvė turi būti patogi kiekvienam šeimos nariui individuliai, todėl prieš įsigyjant pagalvę išsiaiškinkite tikslius poreikius ir miegojimo įpročius. Kadangi žmonių kūno tipai skiriasi, todėl natūralu, kad skiriasi ir jų miegojimo poreikiai.
Atminkite, ant pagalvės turi gulėti tiek galva, bet ir kaklas, todėl renkantis pagalvę atkreipkite dėmesį ir į jos aukštį. Žmogui su plačiais pečiais reikėtų aukštesnės pagalvės. Jei žmogus mėgsta miegoti ant nugaros - jam reikia žemesnės pagalvės, jei dažniausiai yra miegama ant šono, pagalvė turėtų būti aukštesnė, kad stuburo padėtis miego metu būtų taisyklinga. Dar pagalvės aukštis labai priklauso ir nuo čiužinio minkštumo. Jeigu lovos čiužinys minkštas - pagalvė gali būti žemesnė, jei kietas - aukštesnė.
Ne mažiau svarbus yra ir pagalvės užpildas. Pagalvė turi būti ir minkšta, ir stangri. Šiais laikais pagalvių užpildų yra įvairiausių - nuo natūralių iki sintetinių. Natūralūs užpildai yra labiau laidūs orui, dažnai malonesni miegoti, tačiau jautesnius asmenis gali ir sualergizuoti. Sintetinius užpildus lengviau prižiūrėti, juos galima skalbti, daugelis sintetinių užpildų yra antialerginiai, tačiau tokio tipo pagalvės greičiau ir susidėvi.
Pūkai ir plunksnos – klasikinis variantas. Galima pasirinkti užpildo tankį pagal norimą pagalvės stangrumą.
Šilkas - komforto ištroškusiems miegaliams. Šios pagalvės yra užpildytos šilko siūlais. Jos puikiai palaiko savo formą metai iš metų, nesukelia alergijos, bei neturi kvapo. 

Rodoma 1 - 4 iš 4 prekių
top