Katalogas

Antklodės dydis v
Audinys v

Naujienlaiškiai

Užsiprenumeravę naujienlaiškį gausite 1,5 € nuolaidą apsipirkimui!

Nėra spec. pasiūlymų šiuo metu

Sekite mus Facebook'eVėliausi įrašai

Antklodės

Antklodės

Ramiam ir patogiam nakties miegui į pagalbą ateina natūralumas

Natūralių medžiagų antklodės ypatingos tuo, kad geba prisitaikyti prie sezoniškumo. Vėsiuoju metų laiku - nesušalsite, šiltuoju - neperkaisite.

Šilko užpildo anklodės palaiko tinkamą šilumos pusiausvyrą: kai karšta - vėsina, kai vėsu - šildo. Šios anklodės puikiai tiks tiems, kurie neramiai/jautriai miega, yra alergiški, skundžiasi sąnarių skausmais ir pan. Gaminiuose su šilko užpildu nesiveisia dulkių erkutės, todėl šilko užpildo patalynė yra ypač rekomenduojama nuo alergijų kenčiantiems žmonėms, kurie nenori naudoti sintetinių antialerginių patalynės užpildų. Šilko užpildo pagalvės ir anklodės yra maksimalus komfortas perkelsiantis miego kokybę į aukščiausią lygį!

Vilnos užpildo anklodė yra pagaminta iš natūralus, seniai naudojamo ir plačiai paplitusio higieniško pluošto. Vilnos audinys pasižymi gera šilumos izoliacija ir oro laidumu, kartu užkirsdamas kelią bakterijų dauginimuisi ir taip sukurdamas ypatingai jaukų mikroklimatą miego metu. Natūralias vilnos užpildo anklodes galima naudoti ne tik žiemą, bet ir vasarą.
Kupranugario vilnos užpildo anklodė, lyginant su avies vilnos užpildo anklode, yra šiek tiek švelnesnė, lengvesnė, bei neturi tokio intensyvaus avies vilnai būdingo kvapo. 

Rodoma 1 - 2 iš 2 prekių
top